Poštovani roditelji, kroz suradnju sa riječkim Centrom darovitosti te međunarodnom udrugom SENG, nudimo vam set od 8 radionica koje su posebno koncipirane za roditelje darovite djece:

SENG (Supporting Emotional Needs of Gifted)

SENG je neprofitna mreža ljudi koji pružaju podršku i usmjeravaju darovite, talentirane i dvostruko posebne pojedince kako bi ostvarili svoje ciljeve na intelektualnom, emocionalnom i društvenom polju.

SENG je osnovao dr. James T. Webb 1981.g. kako bi pružio podršku nadarenoj zajednici i usmjeravanje kroz obrazovanje, istraživanje i povezivanje. S pravom intelektualnom i emocionalnom podrškom nadareni, talentirani i dvostruko izuzetni ljudi mogu prihvatiti sebe i ispuniti potencijal svojih nevjerojatnih sposobnosti. Možda je još važnije da se mogu naučiti raditi sa svojim visokim senzibilitetima kako bi se osjećali uravnoteženo, sretno i u miru sa sobom. SENG pruža podršku kroz različite programe, čiji je cilj sveobuhvatan i dostupan svima. 

Radionice koje nudimo održavale bi se u Dubravi (točna adresa prostora može se pročitati na plakatu koji je u prilogu). Cijena cijelog seta radionica je 800 kn. Na radionicama će nazočiti i neki naši voditelji. vjerujemo da će radionice zadovoljiti vaš interes i potrebe! 

Termini radionica (ako se prijavi dovoljan broj roditelja) bile bi uvijek srijedom, od 18 sati: 25.3., 1.4., 8.4., 29.4., 6.5., 20.5. i 27.5. (dvije radionice odjednom). 

Ukoliko ste zainteresirani, javite se do 29.2. na ovaj mail. Teme svake radionice napisane su na plakatu. 

Lp Ksenija. 

Dr. James T. Webb about SENG Europe

https://www.youtube.com/watch?v=TIZiG_BAmT8